O MNIE

To ja. Zaskoczony? Zawiedziony? No cóż, nie każdy musi każdemu pasować. Jednak myślę, że jak się bliżej poznamy, to nie będę aż taka straszna. :) To może ja zacznę od początku.

Nazywam się Aleksandra Marzec, ale to pewnie już wiecie z nagłówka. Mam 14 lat, jeszcze.. Urodziny obchodzę 24.09. Musicie też wiedzieć, że nie jestem wielką optymistką, która ma na nosie różowe okulary. Jestem realistką, patrzę na świat i widzę go takim, jaki jest. Co nie oznacza, że nie potrafię zmotywować. XD (XD - wyraża więcej niż tysiąc słów)
Co dalej? No właśnie. Za dużo wam o sobie nie opowiem, bo właśnie mam taki okres w życiu, kiedy szukam siebie. Czuję, że błogie dzieciństwo już za mną. Może będę jeszcze miała dziecinne 'odruchy', ale to już nie to samo.. Bo wiecie zrozumiałam to niedawno, że dzieciństwo już za mną.. Siedziałam przy oknie, obserwując otoczenie, i uświadomiłam sobie, że nie jestem wyjątkowa, tak jak do tej pory sobie wmawiałam, trzeba powiedzieć to głośno, jestem dziwna. O tak! Do normalnych nie należę. Ale jak to powtarzała moja śp. babcia "wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie u wszystkich to zdiagnozowano". :D
Mogę wam o sobie jeszcze zdradzić, że weszłam w etap intensywnych zmian. O tak, bardzo tego potrzebuję. Zmienić się całkowicie. Zarówno fizycznie, jak i z charakteru. Bo na razie mogę o sobie powiedzieć tyle, że lubię czytać (taka jedyna stała rzecz). Dużo, prawda? No cóż myślę, że z czasem razem dowiemy się, co lubię robić i jakie jest moje hobby. Teraz będziecie musieli wyłapywać treści o mnie z postów. Ale spokojnie, co jakiś czas będę aktualizowała informacje tu zawarte. ;)

1 komentarz:

  1. Jej, nie spodziewałam się, po osobie mniej więcej w moim wieku, tak logicznie składnych i ciekawych zdań :D Czuję, że zostanę stałą czytelniczką, a nawet fanką Twojego bloga! :33

    OdpowiedzUsuń

Zostaw coś po sobie! Skomentuj!
> Za każdy komentarz bardzo dziękuję!
> Jeżeli coś ci się nie podoba w poście, daj znać!
> Proszę odnosić się kulturalnie!
> Zostaw linka do swojego bloga, na pewno zajrzę!